b

Męska elegancja wchodzi do Bramy Pomorza

Męska elegancja wchodzi do Bramy Pomorza, czyli otwarcie salonu Pako Lorente w galerii w Chojnicach

Pako Lorente - polski producent odzieży dla mężczyzn świadomych swego stylu 15 listopada 2013 r. otworzy swój kolejny butik. Tym razem marka wchodzi do Galerii Handlowej „Brama Pomorza" w Chojnicach.

Po kolekcje Pako Lorente sięgają zarówno mężczyźni wybierający się na biznesowe spotkania, eleganckie kolacje, jak i ci chcący wieczór spędzić w gronie przyjaciół. Właściciele marki starają się by ich odzież zapewniała dobre samopoczucie i pewność siebie w każdej sytuacji.

Pako Lorente tworzy markę we własnym stylu. Jest to styl energetyzujący. Dodaje wigoru, jest barwny i zaskakujący a jednocześnie poprzez wysublimowane detale podkreśla indywidualizm i osobowość. Marka Pako Lorente to młodość i świeżość. Jest twórcza i kreatywna. Pozwala mężczyźnie poczuć się odważnym, nowoczesnym i pewnym siebie.

W dniach 15-17 listopada na Gości odwiedzających nowy salon czeka masa atrakcji. Gwiazdą otwarcia będzie Radosław Majdan – twarz Pako Lorente. Będzie on do dyspozycji pierwszego dnia otwarcia. Każdy szukający swego stylu w modzie będzie miał szansę na spotkanie i rozmowę z ukochanym przez polskie gwiazdy stylistą – Piotrem Sałatą, który pracował w Domu Mody Emporio Armani, współpracuje z działem mody magazynu "Viva Moda" i "Viva". Przybyłych w dniu 15 do salonu czekają metamorfozy pod jego okiem i szansa na wygranie zestawów ubrań od Pako Lorente. W ramach castingu Radosław Majdan wraz z Piotrem Sałatą wybiorą 2 szczęśliwców.

Każdego dnia osoby, które odwiedzą salon Pako Lorente czekają wyjątkowe upominki! Poza tym światowa, modna i bardzo miła atmosfera sprawi, że w tych dniach nie możecie zostać w domu!

15-17 listopada 2013 roku – Centrum Handlowe „Brama Pomorza" czekamy na Was w salonie Pako Lorente!< powrót